Yeni web sitemiz yayında…

 

Aksa Kozmetik bünyesinde faaliyet gösteren ve sektörün sarf malzemeleri pazarlamasında zirvedeki yerini koruyan YMR Medikal & Estetik, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için online satış sitesini yeniledi.

İki yılı aşkın bir süredir sarf ürünlerini online ortamda www.ymroller.com sitesi ile müşterilerine ulaştıran YMR Medikal & Estetik, yenilenen, daha güvenli hale getirilen, hızlı ve sistematik özelliği ile dikkat çeken www.ymrmedikal.com ile de hizmet vermeye devam edecek.

400’den fazla ürün çeşidi ile sektörün en önemli sarf ürün tedarikçisi olan YMR Medikal & Estetik’in rekabetçi fiyatlarına, kaliteli ürünlerine, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensiplerine bu siteden ulaşmak mümkün.

Yüksek güvenlikle donatılan, alışverişlere 9 takside kadar ödeme imkanı sağlayan ymrmedikal.com, ürünlerin bir çoğunda alternatif de sunuyor.

Dermapen, dermapen iğneleri, dermaroller, soğuk lipoliz membranı, microbladıng ve kalıcı makyaj ürünleri, cilt bakım ve güzellik cihazları, cilt bakım maskeleri ve daha fazlasını sunan YMR Medikal & Estetik, yüzlerce sektör temsilcisine hizmet veriyor.

 

 

Yorum Bırak

*

captcha *