Muscle Shape Ems Bölgesel Zayıflama Toparlama Cihazı

HI-EMT, çok işlevli bir vücut şekillendirme ve kas geliştirme aracıdır. Zayıflamak, şekillendirmek, kas kazanmak, yağları eritmek, yelek çizgilerini çalıştırmak ve kalçaları yükseltmek için uygundur, sağlık için iyidir.
Özellikle kalça ve karın için etkilidir. Kısa süreli güçlü kas kasılma patlamaları oluşturmak için yüksek yoğunluklu odaklanmış elektromanyetik (HIFEM) alan teknolojisini kullanır, bu da artan kas yoğunluğu, azaltılmış hacim, gelişmiş netlik ve gelişmiş ton ile sonuçlanır.
Kadınların ve erkeklerin kas yapmasına ve yağ yakmasına yardımcı olmanın tek yolu budur ve dünyanın ilk invaziv olmayan kalça kaldırma yöntemidir.
Süper maksimum kasılma ile çalışır; kas dokusu bu aşırı duruma uyum sağlamak zorunda kalır. Kas birikimine, gerginliğe, kondisyona ve yağ yakmaya yol açan iç yapının derin bir dönüşümü ile yanıt verir. Karın bölgesindeki yağları azaltarak ve aynı zamanda yağın altında bir kas temeli oluşturarak hastaların daha ince ve atletik bir vücut konturu elde etmesine yardımcı olur. Popoya uygulandığında hastaya daha fazla ağırlık kaldıran, sportif bir vücut şekli verebilir. Isıtma/soğutma prensibi kullanılmadığından yanık, yara izi veya şişme riski yoktur. Önerilen tedavi planı, iki hafta içinde her seferinde 30 dakika olmak üzere dört kez uygulanmasıdır. En iyi sonuçlar üç ay sonra görülecek ve altı ay sonra iyileşmeye devam edecektir. Gluteal veya karın kaslarını güçlendirebilir ve korurken yağ yakabilir

 

Specification
Magnetic wave(energy) 0-7tesla
VOltage 110-220V   50-60/Hz
Out put power 2600W
Frequency F1:1-10Hz      F2:1-100Hz
pulse width 300us
Mode model-I (smart mode)

model-II(professional mode)

screen 10.4 inch
Treatment handle I-B1 、II-B2
package size 76*54*124CM
Gross weight 93kg

    Biz Kimiz?

    1990 yılında kurulan şirketimiz, 2008 yılından itibaren medikal & estetik sektörüne girmiştir. Pazarladığı cihaz ve ekipmanlarının tamamı kendi ithalatı ve üretimidir ve sarf ürünleri ile birlikte 700’den fazla ürün çeşidine sahiptir. Güzellik cihaz ve ekipmanları alanında sektörde iddialı bir konuma sahip olan şirketimiz, pazarladığı ekipmanlarının teslimatını, söz verdiği zaman içinde gerçekleştirmesi ile öne çıkmıştır. Satışını gerçekleştirdiği güzellik ekipmanlarının garanti koşullarını, mazeret üretmeden yerine getiren, ekipmanların kurulmasına, eğitimlerinin verilmesine ve destekte bulunmasına azami titizlik göstermektedir.