Nd YAG Carbon Peeling Dövme Silme Cihazı

ND YAG Lazer teknolojisi, hızlı darbeli
Q-switch neodimyum: itriyum alüminyum garnet (Nd: YAG) lazer ile melanositik lezyonları ve dövmeleri tedavi etme yeteneğini büyük ölçüde geliştirdi .

Pigmentli lezyonların ve dövmelerin lazer tedavisi, seçilmiş fototermoliz prensibine dayanmaktadır. QS lazer Sistemleri,
minimum
istenmeyen etki riski ile çeşitli iyi huylu epidermal ve dermal pigmentli lezyonları ve dövmeleri başarıyla hafifletebilir veya yok edebilir .

Fonksiyonlar:

 

1). 532nm: çiller, solar lentigo, epidermal melazma vb. gibi epidermal pigmentasyonun tedavisi için (esas olarak kırmızı ve kahverengi pigmentasyon için)


2). 1064nm: dövme silme, dermal pigmentasyon tedavisi ve Nevus of Ota ve Hori’s Nevus gibi belirli pigmenter durumların tedavisi için. (esas olarak siyah ve mavi pigmentasyon için)

3). Cilt gençleştirme için karbon peeling kullanan ablatif olmayan Lazer Gençleştirme (NALR-1320nm).

 

Product Name
AKS
Type of Laser
Q-Switch ND YAG Laser
Function
Tattoo Removal & Skin Rejuvenation
Operation Interface
10.4”  TFT True Color LCD Screen
Wavelength
1064nm 532nm 1320nm
Pulse Energy
10-2000mj
Output Power
1000W
Pulse Frequency
1-10 Hz(adjustable)
Aiming Beam
Guided by red light
Cooling System
Air cooling +Close Water Circulation
laser Bar
2 laser bars

    Biz Kimiz?

    1990 yılında kurulan şirketimiz, 2008 yılından itibaren medikal & estetik sektörüne girmiştir. Pazarladığı cihaz ve ekipmanlarının tamamı kendi ithalatı ve üretimidir ve sarf ürünleri ile birlikte 700’den fazla ürün çeşidine sahiptir. Güzellik cihaz ve ekipmanları alanında sektörde iddialı bir konuma sahip olan şirketimiz, pazarladığı ekipmanlarının teslimatını, söz verdiği zaman içinde gerçekleştirmesi ile öne çıkmıştır. Satışını gerçekleştirdiği güzellik ekipmanlarının garanti koşullarını, mazeret üretmeden yerine getiren, ekipmanların kurulmasına, eğitimlerinin verilmesine ve destekte bulunmasına azami titizlik göstermektedir.