17 Fonksiyonlu Cilt Bakım Cihazı

Cilt Bakım Cihazı 17 Fonksiyon

Bu cihaz, gerçek 17 fonksiyonlu cilt bakım cihazıdır. Her bir fonksiyonu ayrı bir işlev görmektedir

Bu cihaz; 17 Farklı özelliği ile hak ettiğiniz güzelliği gözler önüne çıkaran yüz temizleme, masaj, cilt fırçalama, cilt temizleme ve leke çıkartma da kullanılır.

Cildin derinliklerine kadar inerek yağları ve siyah noktaları temizler.  Cildi steril ederken aynı zamanda leke, sivilce ve akneleri yok eder.

Kırışıkları açar ve liftleri kaldırarak cildi toplar, göz çevresindeki torba ve kırışıklıkları giderir ve aynı zamanda vakum masajı ve lenf drenaj masajı ile selülit ve sıkılaşma tedavisi sağlar.

Cihazın Fonksiyonları:

1.Sprey /2. Vakum/  3.Ultrasonik / 4. Ozon / 5. Buhar / 6.Soğuk çekiç / 7. Sıcak çekiç / 8. Döner fırça / 9. Yüksek frekans / 10. Galvanik / 11. Nokta kaldırma kalemi / 12. Büyüteçli lamba / 13. Cilt analizi için bitkisel lamba / 14. Lenf drenaj / 15. Micro dermabrasyon / 16. Cilt temizleyici / 17. Havlu için steril dolabı

Teknik Özellikleri:

Voltajı: 110V, 220V, 240V / Frekansı: 50Hz, 60Hz / Çalışma gücü: 980W / Brüt ağırlığı: 80 kg. /

Net ağırlığı: 65 kg. / Cihaz ölçüleri: 135 x 65 x 66 cm

 

    Biz Kimiz?

    1990 yılında kurulan şirketimiz, 2008 yılından itibaren medikal & estetik sektörüne girmiştir. Pazarladığı cihaz ve ekipmanlarının tamamı kendi ithalatı ve üretimidir ve sarf ürünleri ile birlikte 700’den fazla ürün çeşidine sahiptir. Güzellik cihaz ve ekipmanları alanında sektörde iddialı bir konuma sahip olan şirketimiz, pazarladığı ekipmanlarının teslimatını, söz verdiği zaman içinde gerçekleştirmesi ile öne çıkmıştır. Satışını gerçekleştirdiği güzellik ekipmanlarının garanti koşullarını, mazeret üretmeden yerine getiren, ekipmanların kurulmasına, eğitimlerinin verilmesine ve destekte bulunmasına azami titizlik göstermektedir.