İğnesiz Mezoterapi Cihazı Portable

Saç ve cilt için portatif iğnesiz mezoterapi cihazı

Ultrason, iyontoforez ve mezo elektroporasyon gibi cilt altı dokulara kadar etkili olan cilt bakımı için kullanılır. İğnesiz mezoterapi cihazı sayesinde kişinin cilt ihtiyacına göre özel olarak hazırlanmış kozmetik ampuller ve serumlar iğne kullanılmadan cilt altına ulaştırılır. Bu cihaz; cilt altı dokulara ve hücre içine vitamin, kozmetik  hyalorunik asit dolgu ve benzerlerini iletmeyi sağlar. Bu yöntem ile, elektronik delinme ve penetrasyon teorisi ile beslenme doğrudan hücre içerisine nüfuz eder, emilim en yüksek seviyede oluşur.

Saç diplerine uygulandığında; saç diplerine ve saç köklerine kadar, kullanılan etken maddenin ulaşabilmesini sağlar.

Uygun bir saç bakım serumu ile kullanıldığında, bakımın neticesini haftada bir yapılan 30 dakikalık 4 seanslık uygulama sonunda görmek mümkündür.

Cilt için kullanıldığında; Tüm yüz ve boyun için ve dekolte için uygulama yapılabilir. 30 dk. lık bir seans sonunda ciltteki dolgunluk ve toparlanma kendini gösterir.

En iyi sonucu alabilmek için, haftada bir kez olmak üzere 4-6 seans uygulama yapılmalıdır.

 

Cihazın kullanım alanları

•    Yaşlanmaya karşı (anti-aging) uygulaması,

•    Cilt lekelerini gidermek,

•    Selülit giderme,

•    Saç mezoterapisi.

Cihazın işlevleri

Çil kaldırma ve cilt beyazlığı: Açık hücrelere ve yarasız kanallara, beslenme empoze eder, hücrelerin metabolizmasına canlandırır ve hücrelerin yeniden doğuşunu teşvik eder.

Kırışıklık giderme tedavisi: Elektrot beslenmesi, doğrudan derinin içine nüfuz eder, hücrelerin yeniden canlanmasını sağlar ve derin cilt kırışıklıklarını gidermeye yardım eder.

Sivilce tedavisi: Elektrikli beslenme konveyör bandı ile, sivilce gidermek için damıtık maddesini odak noktasına enjekte edin ve sivilceleri temizleyin.

Bu işlem, sivilceler yaralı ve enfeksiyonlu ise yapılmamalıdır.

 

Cildi nemlendirmek : Cildin ihtiyacı olan nem ve yeterli su ihtiyacının karşılanması, cildin canlanması demektir. Bunun için damıtılmış saf suyun cildin derinine yerleşmesi için enjekte edilmesi gerekir. Böylece cildin ihtiyacı olan nem sağlanmış olur ve cildin ihtiyacı olan seviyeye gelir.

    Biz Kimiz?

    1990 yılında kurulan şirketimiz, 2008 yılından itibaren medikal & estetik sektörüne girmiştir. Pazarladığı cihaz ve ekipmanlarının tamamı kendi ithalatı ve üretimidir ve sarf ürünleri ile birlikte 700’den fazla ürün çeşidine sahiptir. Güzellik cihaz ve ekipmanları alanında sektörde iddialı bir konuma sahip olan şirketimiz, pazarladığı ekipmanlarının teslimatını, söz verdiği zaman içinde gerçekleştirmesi ile öne çıkmıştır. Satışını gerçekleştirdiği güzellik ekipmanlarının garanti koşullarını, mazeret üretmeden yerine getiren, ekipmanların kurulmasına, eğitimlerinin verilmesine ve destekte bulunmasına azami titizlik göstermektedir.