Hydra Water Aqua Facial 9 Fonksiyonlu Cilt Bakım Cihazı

Hydra Water Aqua Facial 9 Fonksiyonlu Cilt Bakım Cihazı

Cihazın başlıkları:

1.İğnesiz Mezoterapi Başlığı

2.Cilt Soğutma Başlığı

3. Oksijen Spreyleme Başlığı

4.Negatif İyon Başlığı

5.Cilt Isıtıcı İletim Başlığı

6.Hydra Aqua Facial Başlığı

7.Göz Çevresi Bakım Başlığı

8.Koni Çubuğu Başlığı

9.T Bolgesi Toparlama Başlığı

Çalışma prensibi

Bu ekipman 9 tedavi başlığını birleştirir. Vakumlu mikrodermabrazyon başlığı, cildi derinlemesine temizleyebilir, gözeneklerdeki kiri ve yabancı maddeleri temizleyebilir. Diğer birkaç başlık cildi nemlendirebilir, kırışıklıkları yumuşatabilir ve cilt dokusunu iyileştirebilir, birçok cilt problemini çözebilir.

Fonksiyonlar

Cilt derinlemesine temizlik, Büyük gözenekleri en aza indirin Cilt tonunu aydınlatın, Cildi nemlendirin ve sıkılaştırın Cilt şişkinliğini azaltın, Koyu halkaları ortadan kaldırın, İnce çizgileri ve kırışıklıkları pürüzsüzleştirin

Teknik Özellikler:

Markası: Meiwi

Uygulama: Tam profesyonel

Garanti süresi: 1 yıl

Güç: 50 W

El aleti: 9 adet

Voltaj: 110-240V 50-60Hz

Paket boyutu: 39x46x53cm

Brüt ağırlık: 11Kg

Malzeme: ABS

Ekran: Dokunmatik ekran

Ürün sertifikası: CE

Ekranı Görüntüleme Voltaj: 110-240V 50-60Hz

    Biz Kimiz?

    1990 yılında kurulan şirketimiz, 2008 yılından itibaren medikal & estetik sektörüne girmiştir. Pazarladığı cihaz ve ekipmanlarının tamamı kendi ithalatı ve üretimidir ve sarf ürünleri ile birlikte 700’den fazla ürün çeşidine sahiptir. Güzellik cihaz ve ekipmanları alanında sektörde iddialı bir konuma sahip olan şirketimiz, pazarladığı ekipmanlarının teslimatını, söz verdiği zaman içinde gerçekleştirmesi ile öne çıkmıştır. Satışını gerçekleştirdiği güzellik ekipmanlarının garanti koşullarını, mazeret üretmeden yerine getiren, ekipmanların kurulmasına, eğitimlerinin verilmesine ve destekte bulunmasına azami titizlik göstermektedir.